Haber

Bakan Tekin İstanbul’da Öğretmenlerle Buluştu

İstanbul Sabancı Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıda öğretmenlerle görüşmeye gelen Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, eğitim-öğretim süreçlerinde alacakları kararlara öğretmenleri de dahil etmek istediklerini belirterek, bu nedenle bunun altını çizdi. , öğretmenlerle bir toplantıya geldiler.

Sık sık bir araya gelerek öğretmenlerle sahada karşılaşılan sorun alanlarıyla ilgili konularda istişare yapacaklarını belirten Milli Eğitim Bakanı Tekin, öğretmenlerden gelecek görüş ve önerileri memnuniyetle değerlendireceklerini açıkladı.

Bakan Tekin: “Yapamayacağımız Sözü Vermeyiz”

Bakan Tekin, yerine getiremeyecekleri bir şey için söz vermediklerini ve artık yerine getirmeyeceklerini, ancak söz verilen bir konuyu mutlaka yerine getirmek için gece gündüz çalışacaklarını açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı olarak; Yeni dönemde eğitim politikalarına yön verecek bir dizi çalışma başlattıklarını hatırlatan Bakan Tekin, Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde değişiklik yapıldığını hatırlatarak, öğretmen yetiştirmeden eğitime kadar bir dizi çalışma içerisinde olduklarını belirtti. orta öğretim, mesleki eğitimden eğitim ortamlarının geliştirilmesine kadar. Bakan Tekin, toplantıya katılan öğretmenlere birer konuşma yaparak eğitim alanındaki görüş, öneri ve beklentilerini dinledi. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu